Jak to funguje

Je to velmi jednoduché!

Všechny následující body jsou zcela zdarma! Platíte pouze měsíční poplatek za provoz stránek, nic víc.

1) Probereme co a jak

Ozvěte se mi a probereme spolu Vaše představy o budoucím webu, například jeho primární účel, způsob využití, strukturu, design a další případné požadavky. Pokud zatím nemáte žádnou konkrétní představu, nic se neděje, rád Vám se vším poradím.


2) Připravíte si obsah

Poté si připravíte obsah Vašeho budoucího webu, to znamená text, obrázky, videa, prostě vše, co si přejete na webu mít. Pokud si s obsahem nevíte rady nebo potřebujete poradit, neváhejte se ozvat.


3) Vytvořím návrh

Následně vytvořím návrh Vašeho budoucího webu, a zašlu Vám ho ke kontrole formou odkazu. Budeme mít možnost návrh stránek prodiskutovat, a Vy se můžete v klidu rozhodnout, zda Vám daný směr vyhovuje, nebo zda se raději vydáme jinou cestou.


4) Máte nové webovky!

Finalní nárh Vám pošlu ke kontrole opět formou odkazu, a pokud budete souhlasit, nasadím stránky do živého prostředí, nemusíte se o nic starat. V případě, že vlastníte svou doménu, poskytnu pokyny, jak ji přesměrovat, aby vedla na Váš nový web. Pokud doménu nevlastníte, žádný strach, zařídím vše za Vás. S webhostingem a dalšími záležitostmi si opět nemusíte lámat hlavu, vše je v ceně měsíčního poplatku.


Máte jakékoli další otázky nebo zájem o mé služby? Neváhejte mě kontaktovat!